GARANTİ

www.kocharemdiamond.com Sitesinde satışa sunulan tüm ürünler Koç Harem Diamond garantisi altında, sertifikalı ve faturalı olarak müşterilerinimizin beğenisine sunmaktadır. Ürünlerimiz kalite kontrol departmanımızın onayı sonrası kargolanıyor olup ürünlerde oluşabilecek her türllü hatalara karşı firmamız tamir ve bakım garantisi vermektedir. Ancak yanlış koşullardan dolayı zarar görmüş, hatalı kullanım sonucu ezilmiş, kırılmış, yamulmuş ve kimyasal madde temasından dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. Ürünler özel ahşap ya da deri ambalajında Koç Harem Diamond sertifikanız ile adresinize yollanacaktır. Sertifikanın üzerinde satın alınan ürünün adeti,ağırlığı,rengi,berraklığı,kesimi, metal özellikleri ve ayarı bütün gerçek değerleriyle yazılacaktır. 

İADE / DEĞİŞİM 

Ürün iadesi işlemlerinde, 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. Alıcılar, 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının kocharemdiamond.com'e 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. 

Bildirim için iletişim bölümü kullanabilir, ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Koç Harem Diamond’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, tarafınıza gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz olarak, tarafınıza bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren karşı taraftan kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren karşı tarafa aittir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği firmamız tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. 

İPTAL 

Havale ile yapılan sipariş iptalleri sonrası iadeler ortalama 2 iş günü içinde Kredi kartı iadeleri ise ortalama 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanızı öneririz. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı size bildirildikten sonra tüm bedel kredi kartınıza ya da havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılacaktır.